Střelec.

Jaký jen bude právě pro střelce měsíc listopad? Velmi mne to, co by Střelkyni zajímalo a tak jsem udělala nepořádek v pořadí výkladů podle Zvířetníku a vrhla se na karty, aby něco pověděly Střelcům na měsíc listopad a to nejdříve na první polovinu a pak ještě zvlášť na druhou polovinu listopadu, kdy Jupiter vstupuje právě do znamení Střelce.

Takže energie přísného a spravedlivého Saturnu u Střelců ještě budou doznívat a doprovázet do té první poloviny listopadového měsíce, mohou ještě přijít nějaké rychlé osudové situace, je třeba dbát na jakousi kázeň a zodpovědnost. Ale od druhé poloviny se budete cítit, milí střelci, lehcí a svěží a to i proto, že si budete uvědomovat, že jste dobře zvládli a překonali mnohé překážky a těžkosti v tomto roce a nebylo jich málo. Změny ve vašem životě budou nyní mimořádně pozitivní a můžete si být jisti, že Saturnovy odměny mají bezesporu trvalý ráz. A právě nyní si konečně můžete odpočinout. Uvelebte se tedy pohodlně v křesle, obklopte se rodinou a přáteli a těšte se z toho, jak se k vám ostatní hezky láskyplně chovají díky vašemu kouzlu a spolehlivosti. Vaše vytrvalost zvítězila. A vy budete zářit!

Ve vztazích velká otevřenost, hodně lidí kolem vás, společenské akce. Rozhodně neseďte doma! Ve společnosti poslouchejte mínění a názory jiných, ale taky povězte svůj názor na věc. Vaše slovo bude mít nyní velkou váhu. Je tady hodně hlubokých osvícených rozhovorů a neobvyklé komunikace. Dlouholeté vztahy se ještě posílí, u některých střelců mohou propuknout rozjitřené hluboké city, silnější prožívání citů, takže trošičku pozor na přecitlivělost a střídání nálad.

V zaměstnání, pokud jste vedli nějaký spor, který se už dlouho táhl, se konečně ukončí, vyřeší, uzavře a postupně bude přibývat šťastných tzv. náhod. Ale pokud právě nyní v listopadu chcete dát výpověď a stále váháte, udělejte to, bude to k vašemu prospěchu a nakonec budete rádi, že se tak stalo. Ve druhé polovině listopadu přijde v zaměstnání zasloužená šťastná příznivá fáze i finanční polepšení si.

Co se zdraví týče, buďte trpěliví, uzdravení přijde, ale později, vaše tělo si vyžádá delší důkladnější péči, nenechá se jen tak odbýt, berte jeho signály vážně, opravdu pro své zdraví něco udělejte, chce to i tady nějakou změnu přístupu ke svému zdraví a pak se vše vylepší, dá do harmonie a vaše zdraví bude stabilní. Ženy Střelkyně ohlídejte si své gynekologické orgány, především dávejte pozor na prochladnutí.

A jakou zprávu vám přináší, milí střelci karta květomluvy Madam Lenormand? Tedy karafiát a svlačec?

Myslete na to, že nyní ovlivňujete svoje příští zrození.

A ještě jedna otázka pro karty.

Co by měli Střelci pro sebe v listopadu udělat?

Vaše upřímnost, poctivost, přátelství, opora, kterou umíte druhému poskytnout vám může přinést vytoužený klid a štěstí. Vaše moudrost, spolehlivost a věrnost, to je něco co vám přinese úspěch a štěstí v životě a bude podporovat váš pozitivní vývoj.

Beran.

V měsíci listopadu mohou zažít berani mnohé hezké chvíle a můžou očekávat díky své dobrotivosti a štědrosti dobré výsledky, ale budou se muset ještě v něčem přičinit a něco pro to udělat, aby tomu tak opravdu bylo. Vy jste si vzali ponaučení ze svých karmických lekcí a to je dobře. Totiž karta důvěřivého beránka na jedné straně slibuje dosažení velkých úspěchů, na druhé straně znamená bolestné ztráty zapříčiněné vaší přílišnou důvěrou. A to především mezi vašimi nejbližšími, v rodině může jít o podvod či nemilé překvapení pro vás od někoho blízkého. Možná k vám přijde návštěva, která vás vůbec nepotěší, nemile překvapí. Pozor tedy na intriky v rodině - jak se říká - střeste se vlků v rouše beránčím. Dobře si všeho všímejte a buďte bdělí. Pokud kupujete či prodáváte dům i v tomto dávejte pozor na správné dohody a smlouvy. Co se týká vztahů, hodně se nyní bude odehrávat právě mezi členy vaší rodiny. Budete mít chuť a elán něco vytvořit pro svou rodinu, něco praktického, přijdou užitečné nápady, budete chtít něco změnit, cítíte stereotyp a jednotvárnost. Možná se někteří budou muset postarat o někoho nemocného v rodině. U svých plánů se podívejte do daleké budoucnosti, dlouhotrvající jistoty budou vašim cílem, ne krátkodobé malé úspěchy. Neztraťte váš cíl z očí a postupně se k němu dopracujete.

V zaměstnání je měsíc listopad pro berany příznivým časem začít své plány, čím dříve tím lépe. Při rychlém jednání je pozitivní výsledek zaručen. Je tady oslava, úspěch, pracovní postup, odměna, štěstí, pozitivní vývoj událostí, výborná komunikace, můžete získat nějaké dobré postavení, úspěch v podnikání, dobré obchody. Vaše výřečnost bude jen vzkvétat a bude ku prospěchu ostatním. Možná začnete pracovat ve dvou zaměstnáních najednou.

Co se týká vašeho zdraví, není asi všechno v pořádku. Především u mužské populace bude třeba zvolnit a raději si pořádně odpočinout. Totiž pro některé až nemoc bude signálem, že mají opravdu zvolnit a zkusit třeba být chvíli sám a třeba i meditovat, protože bude třeba najít sám sebe. A této samoty se nemusíte bát, nejen že právě v klidu a chvilkové samotě naleznete opět potřebnou harmonii a rovnováhu, ale také se znovu napojíte na tvůrčí energie univerza, abyste opět mohli vyrazit do života obohaceni a posilněni, naplněni novou inspirací a nakonec budete mít radost, že se vám povedlo uskutečnit, zrealizovat to, co jste si naplánovali či vysnili. Člověk potřebuje být sám, aby opravdu našel sám sebe:není možné se najít na místě plném lidí. A tedy, pokud se budete častěji cítit poněkud osaměle v měsíci listopadu, těšte se ze své samoty, především umělci zde dokážou nyní načerpat vskutku hodně inspirace pro svou tvorbu. Mračna, která vás v některých dnech, především v první polovině listopadu obklopují, se brzy rozptýlí a vy zakrátko spatříte, jak v dálce vychází slunce. Berani, užijte si pěkný čas, ve druhé polovině listopadu se splní vaše přání a vše půjde podle plánu, máte dostatek síly na překonání překážek, a ten "zázrak" se stane.

A co radí květomluva Beranům na měsíc listopad - tedy vikev, popínavá růže a svlačec?

Snažte se, abyste něco vytvořili, právě teď je pro to správná doba.

Výklad karet pro jednotlivá znamení na měsíc říjen 2018


Ryby.

Měsíc říjen může být pro vás měsícem plným výzev. Buďte tedy připraveni statečně čelit rozbouřenému moři před sebou, protože se na vás valí vlna s mnoha úkoly. Myslete na to, že život může být i přísným učitelem, ale výchova je nyní pro vás nutná proto, abyste byli potom správně schopni ocenit požehnání, které je pro vás připraveno. Říjen může být časem plný zkoušek, myslete na to, a proto zvažujte každé své rozhodnutí a jednání.

V lásce nad vámi bdí Boží oko a může vám přinést i hezká překvapení a můžete procítit hluboce harmonii se svou láskou. Možná jsou i platonická zamilování.

Jakoby jste dostali volnou ruku od Vesmíru, abyste právě nyní ukázali, co ve vás je. A proto opravdu zvažujte, jak se zachováte, bude to pro vaši budoucnost velmi důležité.

V práci hledejte své jistoty, zázemí, není moc vhodná doba pouštět se do nových náhlých projektů, mohou se později ukázat jako nevhodná, mohou vás zklamat a vy zjistíte, že jste si o něčem či o někom dělali iluze a plané naděje.

Zdraví je stabilní, některé může zlobit střídavý tlak. V chladných dnech zahřívejte organismus, především chodidla, aby správně fungoval krevní oběh.

Měsíc říjen může být tedy pro vás, milé ryby, jakýmsi náporem povinností, výzev a velkých úkolů, když tento nápor z Vesmíru čestně ustojíte a také, dokážete se ze svých chyb poučit, můžete se těšit v blízké budoucnosti na karmickou odměnu. Pak můžete očekávat úspěchy v materiální i spirituální oblasti.


Vodnář

Měsíc říjen přináší Vodnářům božské dary lásky, peněz a tvořivosti. Radost v partnerských vztazích, možný je přírůstek do rodiny, velké změny, stěhování, vaše velká síla a odhodlání. Radost v partnerských vztazích zvláště pak ve vztazích všeho druhu s opačným pohlavím. Dominance, soustředění se na svůj cíl. To může způsobit, že budete na své okolí působit trochu přísně a možná někdy trošku bezcitně. Dejte více najevo své city a sdělujte své pohnutky. Pozor na aroganci. Zkuste najít rovnováhu. Nové společenské kontakty, cesty.

V práci? Práce. Hodně práce a překvapivých úkolů a nečekaných změn v zadání úkolů, jakoby jste nevěděli na čem jste. Dejte pozor na unáhlená rozhodnutí. Ale v zásadě by měl být pro vás tento měsíc šťastný, nakonec by vše mělo dobře dopadnout, ve váš prospěch.

Je tady tak šance něco pro sebe pochopit, poznat více sama sebe, nalézt sama sebe.

Co se týče zdraví, mohou přijít probděné noci, pro někoho vhodný čas studovat hvězdy, pro jiného přemýšlení o božských zákonitostech dávání a přijímání, příčiny a následku. Možné psychosomatické potíže - bolesti hlavy, psychická únava.

Snažte se pochopit a respektovat zákony kosmu. Naleznete v nich cestu k harmonii a klidu v těle, mysli i duši.Kozoroh

Měsíc říjen pro některé kozorohy může být měsícem probuzení vaší duše. Jako se po dlouhé zimě probouzí zvíře z hlubokého spánku světlem a hudbou jara. Je čas přerodu. Poznáváte nové duchovní obzory, které jste dříve neviděli či zamítali, že existují. Velké duchovní probuzení a poznání, které vás proměňuje. Něco se u vás změnilo a vy to vyzařujete do okolí, které je vámi velmi upoutáno. Možná přijde nová láska, nabídka, spolupráce, pozvání na rande, milostný románek,který má zůstat tajemstvím. V partnerských vztazích dobré zprávy. Sex, radost, harmonie.

V zaměstnání to bude často ošidné. Vy záříte, plánujete, organizujete, máte spoustu energie, nápadů a inspirace, ale někdo vám díky tomu hodně závidí. Je tu faleš, podraz, neupřímnost, konkurence, buďte opatrní, vše nesdělujte a naučte se nespoléhat na druhé! Tohle je totiž to, proč se vám to děje. Naučit se nespoléhat se na druhé. Pocítíte tímto svou velkou osobní svobodu a nezávislost.

V oblasti zdraví dejte pozor na sportování, možný malý úraz končetin, dejte také pozor na cestách, zkontrolujte svůj dopravní prostředek, zda je vše v pořádku a funguje. Také může některé kozorohy zlobit žlučník, trávení.

Je možné, že se někteří kozorozi sice tváří jako sluníčko, třeba rozdáváte šťastné úsměvy, ale ve svém nitru tak šťastni nejste. Není třeba udržovat tuto iluzi. Všímejte si oněch nových vibrací a energií Světla, které za vámi právě nyní přicházejí, jsou tu pro vás!! Není nic vyváženějšího a skvělejšího pro tuto dobu, než probuzený Světlem osvícený Kozoroh. Má své duchovní vize, sny, inspiraci a přesto umí stát pevně nohama na zemi. A právě tímto, milí Kozorozi, můžete být mnohým lidem světlem a pomocí i požehnáním.
Střelec

Pro Střelce je měsíc říjen měsícem obrovských změn a nových začátků. Je tady vzedmutí se v úsilí o nový začátek. Chcete vše jinak, nově, od začátku. Jde o změny ve vztazích, protože jste pochopili a život vám v posledních dnech ukázal, kdo je kdo, přichází vám změny v nazírání na svět, chcete změny doma, ve svém bydlení, šatníku, chcete změnit své oblíbené barvy, zkrátka vše nově a jinak. A půjde vám to a bude vám to přinášet velkou radost! Nový svěží vánek a radost do života! V nedávné minulosti jste byli ve škole poznání a tento kurz byl pro vás náročný. Ale Střelci jej absolvovali vítězně. Pojďte tedy s nově nabytými zkušenosti a moudrostí vstříc dalším dnům. Inspirujte i druhé svými vědomostmi, můžete nyní někoho začít něco učit, sdělovat informace, být velkou inspirací.

Ve vztazích hezká přibývající přátelství, můžete poznat velmi ušlechtilé lidi, na které se můžete spolehnout a jim důvěřovat.

Přichází vám nyní to, co si zasloužíte, v tom dobrém slova smyslu.

V pracovních záležitostech to nebude až tak jednoduché. Menší rivalita a pomluvy. Možná se vám nepodaří zrealizovat nějaký projekt, může přijít nepříjemný pracovní úkol, kterému jste se chtěli vyhnout.

Někdo vaši snahu neocení, ani slovem ani finančně, jak byste očekávali.

Ohledně zdraví dejte pozor na průdušky, nachlazení. Máte hledat nový přístup ke svému tělu, ptejte se více, co vaše tělo potřebuje. Milujte své tělo a odpověď naleznete.

Je možné, že na některé Střelce dolehla úzkost z oné nečekané změny. Neztrácejte odvahu a nepoddávejte se pocitu, že jste ztratili kontrolu. Změna je nezbytná a když přijde, může způsobit rozvrat. Podívejte se na svůj vnitřní duchovní kompas, který vám pomůže na cestě. Vychýlili jste se jen trochu. Hledejte a cestu naleznete.


Štír

Říjen může být pro mnoho Štírů měsícem, kdy byste si měli najít čas na to, abyste se trochu uvolnili a naladili na rytmus života, přestože vaše představivost pracuje přesčas. Energie mohou být takové, že vám přivanou nezpracované věci z minulosti, především, kde byla nezpracovaná žárlivost, znovu se objeví a vám připomene, že je třeba svůj posun definitivně dokončit a osvobodit se. A šance je veliká, že se vám to podaří a vy povstanete jako Fénix z popela, zcela noví a vznešenější než dříve. Ano, i u vás se děje v tomto měsíci říjnu velké probuzení, přichází více Světla! Nové poznání a tím i vaše nová proměna! Tento vývoj a změna je nutná a prospěšná. Nyní pocítíte jak vaše duše rozkvétá.

V lásce mnoho tužeb a správný nákrok, jak si tyto tužby vyplnit. Je možné osudové setkání s osobou, která pro vás v minulosti hodně znamenala, setkáváte se s ní, abyste společně něco dokončili, uzavřeli. A je to pro vás velmi dobré a osvobozující. Jen hledejte v sobě nadhled a odpuštění.

V práci něco nesedí ohledně dohod, smlouvy či jiných úředních papírů, někdo zamlžuje, oddaluje vysvětlení, ale situace se brzy vysvětlí, vám přijde důležitá pracovní zpráva, která posune věci a situace kupředu. Možnost podepsání nové pracovní smlouvy. Kreativita a nápady dělat věci jinak.

Zlepšení zdraví, uzdravení, štěstí a pozitivní zprávy ohledně zdraví. Něco se vám podaří v oblasti zdraví velmi dobrého pro sebe udělat, prosadit, splnit si sen.

I nadále si uchovávejte svá tajemství v srdci a neztrácejte kontakt se svými sny. Možná procházíte citlivým obdobím, tedy nyní v říjnu, to co slyšíte, může být klamné a vy možná máte tendenci se vést svými emocemi, nenechte se proto strhnout k unáhleným reakcím .


Váhy

V říjnu jdou váhy odvážně vpřed. Máte rozhodnost dosáhnout svých cílů. Odstraňujete z cesty všechny překážky. Máte stále na mysli svůj cíl. Pronikáte k jádru věci svou přímostí a důvěrou a využíváte své mohutné energie maximálně pozitivním způsobem. Měsíc říjen může být pro vás, Váhy měsícem činu a odvahy. Máte sílu a motivaci, vůli prosadit se.

Tato odvaha věci řešit bez váhání může přinést ukončení nějakého vztahu, ať už mileneckého či kamarádského. Můžete překvapit svou neobvyklou a přímou komunikací, ale upřímnost je na místě. Máte chuť mnohé změnit a sdělíte, co už nechcete dále přijímat a trpět. Co jste dlouho odkládali, je nyní šance to zrealizovat. Vaše sny přivést do hmoty.

V zaměstnání může dojít také ke změnám ve vztahu ke svým kolegům, kolegyním. Někdo vás může velice zklamat, ale toto zklamání vám má otevřít oči, abyste si něco uvědomili a poučili se. Ale také si oddychnete.

V oblasti zdraví se mohou vracet chronická onemocnění, něco co je pořád dokola, něco co se vám čas od času vrací. Možná odmítnete někoho, kdo vám už dlouho špatně radil a vy nyní konečně vidíte a máte dostatek sil to uvidět, pochopit a změnit.

Ohnivý Mars, planeta činu, který jsem vytáhla pro Váhy na měsíc říjen vám bude svou odvahou nápomocen. Nyní se nebojte a neváhejte, je tady čas prosadit se a zazářit.Panna

Pro Panny nebude asi měsíc říjen jednoduchý. Problémů je mnoho, ale vaše intuice je naštěstí bystrá a vy jste se naučili, jak je důležité zastavit se a naslouchat nanápadnému šepotu ve vlastním nitru. Zkuste nyní v tomto měsíci obzvlášť předvídat různé potenciální nevýhody v jakékoliv situaci a určitě vypátráte případné potíže a učiníte opatření ještě dříve než by mohlo dojít k nějaké škodě.

Ve vztazích se možná více uzavřete do sebe a více budete meditovat i přemýšlet nad svým životem. A říjen je pro vás vhodný měsíc k meditaci, k zastavení se či být na chvíli sám se sebou. Nemusíte mít strach ani váš partner se o vás a o vaši lásku nemusí bát. Tohle nahlížení do vlastního nitra a usebrání se nebude trvat dlouho a vy díky tomuto přijdete na kloub mnoha věcem, které vám vrtaly už dlouho hlavou. Jakási samota je nyní tedy pro vás prospěšná a pomůže vám zorientovat se sama v sobě a s čím vykročíte do své další budoucnosti. Svými objevy mnohé příjemně překvapíte.

V práci a to především mezi ženami, se rýsuje hezká spolupráce a přátelské rozhovory i vzájemná pomoc při plnění pracovních úkolů. Jsou tu nové nápady a překvapíte svou kreativitou a svým vysokým nasazením. Díky tomu mohou přicházet výborné obchodní nabídky.

Může vás potěšit nějaká příjemná pracovní cesta.

Ohledně zdraví si umíte poradit. Boží oko nad vámi bdí a nyní vás vede k uzdravení. K uzdravení vlastní pomocí. Pokud chcete učinit v oblasti zdraví nějaká nová rozhodnutí, zkusit novou cestu ke zdraví, dejte se do toho. Změny a nový pohled na věc jsou v říjnu v oblasti zdraví pro Panny vítány.

Pamatujte: jste schopni jasně vidět očima duše. Buďte i nadále citliví k jejímu volání, všímejte si jistých znamení kolem sebe, které vás chtějí na něco upozornit, varovat, něco potvrdit. Neodmítejte andělská poselství vašeho vyššího já, která signalizují cestu přes překážky ven.Lev

Pro některé Lvy asi nebude měsíc říjen jednoduchý. Karty věští problematické situace v zaměstnání, ve finanční oblasti i v osobních záležitostech. Jde především o to, nenechat se ovlivňovat spekulacemi druhých, kteří by vás mohli zavést špatným směrem. Mohou přijít nějaké karmické situace, jakoby nešťastné náhody. Když si to vše uvědomíte, bude se vám dařit překonávat odpor a protivenství. Není to sice hračka, pracujte však i nadále na své vnitřní síle a hleďte si svých cílů. I když výsledky nevidíte hned, přece se dostaví.

V partnerství to nebude tak zlé, máte šanci něco udělat pro svůj domov a rodinu a to bude přinášet radost a klid ve vašem rodinném hnízdě. Také právě vaši nejbližší, rodina, vás dokáže nyní podpořit i poradit vám, pocítíte jejich lásku.

Právě v zaměstnání važte svá slova, ať nerozpoutáte hádku, aby se situace neobrátila proti vám. Pravděpodobně se to bude týkat peněz, ale netrapte se, zase bude líp.

V oblasti zdraví budou citlivější pohlavní orgány, gynekologická onemocnění a krevní oběh. Neprochladněte.

Pusťte si nějakou meditační hudbu a o svých každodenních rozhodnutích meditujte. Naučte se oslavovat tajemství své existence zde na Zemi.

Říjen možná přichází s učením, že je dobré si uvědomit, že co zasejete, to sklidíte. Zbavte se vší zášti a hněvu. Odpusťte a milujte, milí Lvíčci!


Rak

Říjen může být pro mnoho Raků příjemný měsíc. Jen jedna věc: nebuďte příliš důvěřiví. Na jedné straně můžete v tomto měsíci dosáhnout velkých úspěchů na druhé straně i bolestné ztráty zapříčiněné vaší přílišnou důvěrou a to důvěrou především k autoritám.

Karty ukazují zejména na obezřetnost ohledně podepisování dohod a smluv, při koupi domu, bytu či něčeho do domu. V rodině najdete bezpečí a klid, bude to místo, kde si uvědomujete jak je pro vás důležité, jak velký zdroj jistoty pro vás je. Zde si plánujte svou budoucnost, zkuste se stát více samostatnými a nespoléhat příliš na druhé, osvobodí vás to. Pak se i můžete vyhnout tomu, že se stanete tzv. obětním beránkem a vyhnete se tomu, že byste někomu naletěli.

V zaměstnání vás někdo podpoří, něčemu se hodně nasmějete a získáte nadhled. Karta čtyřlístku vám přináší štěstí v pracovních záležitostech.

Zdraví je stabilní, snad jen oslabení dýchacích cest a pozor na vyvrtnutý kotník.

Dobře si všeho všímejte a buďte bdělí. Prověřte si loajalitu lidí ve vašem okolí i ve vašem okruhu přátel a zapamatujte si, že dříve než skočíte. Je důležité se podívat, kam skáčete.


Blíženci

Hesly měsíce října pro Blížence je láska, idealismus, krása, svádění. Můžete být v harmonii se svým světem. Univerzum vám nabízí koš plný pokladů, ovinutý růžovou mašlí. Lidi v okolí to k vám magneticky přitahuje, protože vysíláte energetické vlny lásky, romantiky, míru a krásy. Váš idealismus a láska jsou hesla, na které slyší každý.

Tedy v partnerských i mileneckých vztazích vás zřejmě čekají krásné romantické chvíle, chvíle radosti i milých překvapení včetně dárků. Spousta příjemných setkání s přáteli. I cestování s pozitivními zážitky. Posílení a udobření v partnerských vztazích. Mnoho splněných tužeb.

V zaměstnání přijde důležitá překvapivá zpráv, která vás přinutí zachovat se zcela jinak, než jste původně zamýšleli. Dojde ke změnám, změně místa, zaměstnání, ale to nebude na škodu, přinese vám to mnoho dobrého, jen se těchto změn nebojte.

Ohledně zdraví se mohou vyskytnout jen malá nachlazení, bolesti v krku, kašel. Podaří se vám onemocnění zakrátko hned v začátku překonat.

Někteří Blíženci ale mohou prožívat opak těchto pozitivních zpráv, například se možná nacházíte v rozhádané rodinné situaci, kdy právě vy usmiřujete rozhádané členy rodiny či přátele. Vy nemáte rádi nesoulad a právě vám by se mělo podařit rozhádané strany usmířit.


Býk

V měsíci říjnu si mohou Býčci na chvíli odpočinout, protože jste došli na další rovinu, odkud je vidět vrchol - cíl vašeho snažení. Mnohého jste v letošním roce dosáhli a nebylo to vždy snadné. Bylo to i závratné tempo událostí, které jste mohli pociťovat. Ale nyní vidíte výsledky svého úsilí a můžete sklízet ovoce své práce. Jste velmi úspěšní.

V partnerských vztazích si tuto spokojenost můžete prožít, nyní se můžete cítit velmi dobře a stabilně, prožít si chvíle bez rušivých změn.

Možná vás mohou trápit finance, cítíte, že jste hodně vydali a už přemýšlíte, jak svou finanční stabilitu podepřít.

Můžete sklízet i obdiv od okolí a ve společnosti, kde se pohybujete.

Také v pracovních vztazích i jednáních budete úspěšní, pokud máte v plánu nové místo, bude tady a budete spokojeni. Přichází nové kvalitní dohody a smlouvy. Radost z úspěchu.

Své zdraví podpoříte kvalitním spánkem, neponocujte, nepracujte do rána u počítače, abyste předešli bolestem hlavy. Nezapomeňte si zasportovat, podpoříte své cévy, žíly a krevní oběh. Nekuřte, nyní jsou vaše plíce trošičku oslabené.

Někteří Býci mohou ale prožívat problematickou stránku této vibrace, pak zkuste zvážit například, jestli nepoužíváte svého postavení k vynucování řešení. Nic nejde vyřešit silou. Nyní je lepší dojít k řešení jemným přesvědčováním a porozuměním. I když je to pro vás těžké, máte za úkol uznat své Vyšší já a být v harmonii s Božím Duchem.


Beran

Hesla pro Berany v měsíci říjnu jsou iluze, zázraky, tajemství a víra. Vaše intuice jen kvete a vaše jasnozřivost má velký dopad na vaše přátele a rodinu. Jste tajemní, přitažliví, mystičtí. Okamžitě víte, kdy je třeba pomoci a máte na lidi kolem sebe neuvěřitelně uklidňující vliv. Lidé vás vyhledávají, působíte na ně pozitivně jen svou přítomností.

Nyní budete hodně přemýšlet o lásce, cítíte, že nadešel čas velkých i radikálních změn, je třeba chytnout pevně opratě do svých rukou a začít kočírovat kam se chcete se svou láskou, se svými sny, vizemi, ubírat, abyste si konečně splnili svůj sen a začali žít podle vašich představ. Protože vy nyní velmi toužíte po klidu a životních jistotách, kterých se vám nedostává. Je třeba si konečně ujasnit, jak to přesně chcete a s kým chcete být. Možná zvažujete stěhování, ale to nepůjde až tak rychle zrealizovat.

Možná toužíte po dítěti, ale vaše tužby budou oddáleny. Zřejmě je třeba být více nohama na zemi, zvažte, co je skutečná touha a co iluze.

V zaměstnání není vše tak, jak to na první pohled vypadá. Někdo se před vámi přetvařuje, předstírá kamarádství. Také váš zaměstnavatel, firma může být v současné době problémy, a to se odrazí i na vztazích a chodu pracovních procesů.

V oblasti zdraví se může objevit bolest páteře, pravidelně si zacvičte a neprochladněte v oblasti krční páteře. Vaši únavu může způsobit nedostatek minerálních látek - železa, hořčíku.U některých Beranů se mohou ozvat nemoci, které jsme zdědili po předcích.
Výklad karet pro jednotlivá znamení na měsíc září 2018


Beran:
Přijde zpráva, na kterou jste už dlouho čekali. Tato zpráva vám udělá jasno a vše se posune k lepšímu. Po bouřce přichází vyjasnění. Možná dostanete milý dárek či pozvání na rande. Zostření vaší intuice a možnost nových duchovních vhledů a poznání. Boží oko nad vámi v těchto dnech bdí a dává pozor na vaše kroky. Všechno dobře dopadne. Také v zaměstnání je tady úspěch, radost z práce, povýšení, odměna, budete jen zářit a budete oblíbeni a vyhledáváni. Zdraví si ohlídejte, možnost nachlazení, kašel anebo bolest zubů.

Býk:
Pro vás skvělý měsíc, rozhodně co se týká vztahů! Tah na branku, jistota, posunutí věcí kupředu pozitivním směrem, skvělá komunikace, zlepšení vztahů se starší generací, můžete očekávat pomoc od někoho z rodiny. V zaměstnání možná něco ukončíte a začnete jinak a třeba s někým jiným spolupracovat. Jsou tu nové nápady, nové obchodní smlouvy, cestování za obchodem, ale je docela možné že přijdete o kamaráda, kamarádku z práce. Jedna spolupráce s někým bude ukončena. Ohledně zdraví mohou krátce pozlobit záda, bolest v kříži, u starších ročníků se ozve něco, co máte dědičně dané. Více odpočívejte.

Blíženci:
Možná vás ve vztahu čeká zdolat jednu překážku, zapracovat na jednom problému, který vás trápí, jděte do toho a už neodkládejte jeho řešení. Pokud tak učiníte, vše se obrátí k lepšímu! Znovunabudete svou sílu a vše se pohne kupředu tím pozitivním směrem díky vám. V práci buďte opatrní ohledně jednoho spolupracovníka, který vám může způsobit finanční újmu. Možná se celkově nebudete cítit v zaměstnání až tak nejlépe a něco se zkomplikuje. Naštěstí to bude jen krátká přeháňka a ve druhé polovině měsíce už vše půjde jako po másle. Zdraví se ukazuje stabilní a v pohodě.

Rak:
Ve vztazích může být nějaký čas zataženo.Možná vás partner něčím nemile překvapí. Jedná se o peníze. Jde o splácení karmických dluhů, je třeba vyrovnat karmu. V zaměstnání se bude dařit. Skvělé nápady, inspirace i pomoc od kolegů. Díky jedné starší ženě si uvědomíte několik věcí, co potřebujete pro svůj duchovní posun vědět. Zpočátku ji budete vnímat jako nepřítele ale nakonec se vše může změnit a vy budete spolu velmi rádi spolupracovat. Zdravíčko by mělo být v pohodě a po fyzické stránce byste se měli cítit skvěle, zvláště když se pustíte do nějakého sportování, velmi vám to prospěje a budete se cítit jako znovuzrozeni.

Lev:
V partnerských dlouhodobých vztazích se bude asi řešit něco, co už vás dlouho zlobí, co se stále opakuje dokola a vy už jste z toho unaveni. Nyní je šance tuto dlouhodobou překážku vyřešit, odstranit. Pokud tohoto času využijete a podaří se učinit tuto změnu, vše vám pokvete pod rukama. Konec měsíce tomu nasvědčuje, že tato bouřka byla prospěšná a posunula vás vpřed. V září se vám na pracovišti daří! Skvělá komunikace, především mezi ženami,harmonie a vstřícnost. Pokud máte pracovní problém, nebojte se o něm mluvit a díky vašemu skvělému svěžímu přístupu k věci se podaří problém vyřešit. Ohledně zdraví se dobře rozhlédněte ve vaší rodině, kdo potřebuje pomoci, vaši péči možná  bude potřebovat nějaké dítě v rodině.

Panna:
Ve vztazích dostanete klíč jak si poradit s rodinnými starostmi. Velká aktivita pro rodinu. Nasadíte všechny páky jak pomoci vašim dětem, zvláště synům.Tento zájem a péče o své nejbližší se vám nyní vyplatí a vy můžete sklízet později ovoce své práce. jen dobře rozlišujte vaši pomoc od závislosti na dětech. Setkávání s přáteli a utužování přátelských vztahů. V zaměstnání vás čeká nějaké důležité rozhodování a vy stále váháte a trochu se bojíte, abyste se dobře rozhodli. Pomoci vám může nějaký muž, který přijde s dobrou nabídkou. Zlepšení zdraví, znovunabytí energie a síly, možná někomu přijde nějaká cenná rada, co by mohl pro své zdraví udělat, buďte bdělí!!

Váhy:
Ve vztazích je tady nový vítr do plachet, pěkně to možná rozjedete, uděláte něco pro své štěstí! Tentokrát si vážíte svého samostatného rozhodování a nebudete se ohlížet na druhé. A tak je to nyní správně! Važte si více sami sebe, milujte se a klidně si udělejte něčím radost, například ještě můžete vyjet někam na pozdní dovolenou, bude to krásné. V zaměstnání to může jít zpočátku poněkud ztuha, rozladí vás vaši kolegové, zklame nějaké kamarádství. Tuto rozladěnost mohou také způsobit finance, které nepřišly, jak jste očekávali.
Vaše zdraví by mělo být v pohodě, je tady dostatek sil, energie, činorodosti. Snad jen vaše zoubky by mohly pozlobit.

Štír:
Najít momentálně stabilitu a jistotu, zakořenění ve vašem vztahu je nyní těžké. Co bylo jisté, tomu nyní nedůvěřujete.Mnohé jaksi zpochybňujete a znovu prozkoumáváte a zřejmě je to ta správná cesta k tomu dobrat se nějakého výsledku , protože karty hovoří o tom, že přijde díky vašemu zastavení se cenná myšlenka, inspirace, která vám dopomůže najít opět vaši stabilitu a jistotu ve vztazích, kterou potřebujete.
V práci byste se měli cítit dobře, jestliže  na vás někdo nepříjemně působil tím, že vás pomlouval, konečně dojde k vyjasnění. Vy se dozvíte odkud vítr vane a budete se umět těmto vlivům bránit. Někdo kolem vás vám závidí  a cítí ve vás konkurenci. Ohledně zdraví by se mohla krátce ozvat páteř, lázně v této době by prospěly.

Střelec:
Zkuste najít u sebe ve svém vztahu s partnerem důvěru. Možná hledáte a nalézáte překážky tam, kde vlastně ani nejsou. Je to jen zrcadlo pro vás, abyste si více věřili, měli se rádi a nemalomyslněli. Tyto chmury naštěstí ve druhé polovině měsíce přejdou a vám opět vysvitne sluníčko a vy se budete cítit milováni a skvěle. V zaměstnání můžete stát na důležitém rozcestí, kterou cestou se nyní vydáte. Pokud se rozhodnete odejít, odjet, nemusíte se bát této změny, bude pro vás příznivá a vůbec, pustit se do něčeho nového a třeba s novým přístupem k věci, dělat změny v práci, je velmi prospěšné v tomto měsíci. Ohledně zdraví může být více zatížen krevní oběh a srdce, nepřepínejte své síly.

Kozoroh:
Je čas odstraňovat překážky v lásce, čas na změnu. Je možné i stěhování, přesun, cesta se svou láskou či za láskou. Fouká vám nový vítr do plachet a čeká vás splnění mnoha vašich tužeb v lásce. Jen neseďte doma a buďte sami iniciátorem událostí. V práci úspěch, pomoc od kolegů a přátel, možná vás čeká milé překvapení v podobě dárku či nějaké finanční odměny. Zdravíčko by mělo být v pohodě, pokud nějaký zdravotní problém řešíte, komunikujte, ptejte se, přijde vám dobrá rada,která, když budete aplikovat na sobě, dopomůže k uzdravení.

Vodnář:
Ve vztazích hodně harmonie, lásky a erotiky. Máte v rukou klíč ke štěstí. Možné jsou milostné románky. Radost a spokojenost. V práci máte vytvořeno mnoho přátelství, především mezi ženami a to vám přinese také mnoho klidu a vyrovnanosti, i když přijdou náročné pracovní úkoly. Díky přátelské vstřícné atmosféře a vaší komunikativnosti vše hravě zvládnete. Co můžete udělat pro své zdraví? Nyní rozjímejte, jděte po psychické příčině vašich fyzických bolestí, přijdete na to, odhalíte  příčinu a díky tomu máte šanci nyní hodně zapracovat na svém zdraví. Máte nyní totiž silné napojení na Vesmír, který vám toho nyní hodně chce povědět. Až budete zase pobývat večer venku, podívejte se na hvězdy, mají pro vás vzkaz.

Ryby:
Ve vztazích se budou dít změny, Karmické změny, tedy něco, co může bolet, protože jste si nechtěli připustit, že by to mohlo jít i jinak. Přijde důležitá zpráva, díky které se možná vydáte na novou cestu, fyzicky i psychicky. Možná opravdu odcestujete a tím ledasco ukončíte. V práci zřejmě někteří z vás budou muset řešit problém finanční. Na chvilku se nebude dařit obchodování, podnikání.Je tu totiž překážka, kterou budete muset nejprve odstranit, vyřešit. Ale koncem měsíce by se měly finance i události pro ryby pohnout zdárně kupředu.
Ohledně zdraví rozhodně nepodceňujte příznaky,bolesti, únavu, které vám tělo signalizuje. Když se budete mít rádi a budete se o své tělo starat, vrátí vám to a vy opět nabudete svého zdraví.