NOVINKY

Pár fotografií z letošního prázdninového focení s dcerou Mary v krásné přírodě a se skvělou fotografkou Lucií, kterou najdete na instagramu luciemauler_photo

Nedávno mi bylo potěšením načíst jednu milou a moudrou knížku Adjahna Brahma Čtyři způsoby, jak se pustit, kterou přeložil a upravil Dalibor Pavlík. Nesmírně krásný a radostný text s mnoha praktickými radami do života. Najdete ji na tomto YouTube kanálu:

https://www.youtube.com/watch?v=n0MExRdukJY&t=1740s

Přes zimu roku 2021 jsem nelenila a předla a předla, je to opravdu báječný relax, něco jako meditace, člověk si srovná věci v hlavě...a právě z těchto upředených ovčích klubíček jsem potom háčkovala přehoz či kobereček, který najdete v e - shopu U dvou děvuch.

Drazí, dnes jsem dostala první přímo fantastický dárek k vánocům! Je to vůně s mým jménem Elli!! Jsem nadšená a vděčím mnoho Jiřímu Černotovi, šéfovi skvělé firmy BEWIT. Nahlédněte, prosím, do těchto webových stránek a objevíte kouzlo luxusních vonných olejů! Tohle je už záležitost 5D -tedy páté dimenze, kdy se můžeme léčit i obšťastňovat vůněmi přírodních vonných esencí....https://bewit.love/produkt/elli/?i=13zy1q023 

S jakými emocemi a pohnutkami jsem pracovala? Tady je můj příběh:

"Na naší staré půdě, se zatajeným dechem otvírám malovanou truhlici po babičce a s obdivem beru do rukou tu krásu. Jsou to mé poklady. Plátěná košile, čepec, sukně bohatě nabíraná, s láskou vyšívaný ubrus, obrázek z pouti v dřevěném rámečku... A starodávně všechno voní! Heřmánkem, růžemi. Cítím, jak hluboce jsem spjata se svými předky. Miluji tu vůni! Trochu je mi smutno, ale zvedám hlavu a dívám se malým okénkem na letní oblohu. Ne, nejsem opuštěná, vždyť celý Vesmír je naším domovem! Vaše láska, drazí rodiče, babičko, dědečku...mi svítí na cestu. A ta čarovná vůně mi vás navždy bude připomínat."

18.12.2020


Inspirativní setkání s Katarínkou Soleil. Sobota 13.6.2020

Jak víme, náhody neexistují  a tak se včera stalo, že jsem se ocitla na návštěvě u Katarínky Soleil, která k mému překvapení, bydlí nyní nedaleko ode mne. Katarínka  žije v nádherném místě, v krásné přírodě v krásném domě. Říkám si, proč se máme zrovna my dvě setkat?  Co nás spojuje? A je toho hodně: obě milujeme přírodu, krásné vůně ( víte, že se svých růží na zahradě nemohu nabažit ) a hlavně láska k tradicím a krásnému starodávnému oblečení, kroje nevyjímaje. Řešily jsme opravdu ženské záležitosti jako je prohlídka šatníku, nádherných výšivek, otevřely jsme truhlici a dotýkaly se s láskou krásných přírodních materiálů a obdivovaly ženy, ty dřívější trpělivé a zručné vyšívačky...zkrátka, připadala jsem si jako v ráji. U mne by Katarínka našla podobné poklady. A pak došlo na kolovrátek, se kterým se chtěla Katarínka seznámit. Řeknu vám, vysokovibrační nádherné ženské energie jen svištěly! V takové božské přírodě  to jde docela snadno! Podpořily nás vůně muškátů, rozmarýnu, levandule, co kvetly kolem. 

Musím vám ale prozradit jedno tajemství! Katarínka se svým přítelem Jirkou tvoří  z přírodních esenciálních olejů různé extrakty a parfémy pro zdravý a šťastný život a slovo dalo slovo a teď to přijde! - já budu mít svůj parfém, který se bude jmenovat jako já - parfém Elli  !!!!! Jsem z toho velmi šťastná a nesmírně se na něj těším! Vrhla jsem se na výběr vůní, ze kterých se bude parfém Elli skládat. Můžete hádat, jaké esence asi bude obsahovat! Už teď jsem do něj zamilovaná a doporučuji všem, především ženám tímto počinem podpořit svou osobnost i své sny a zdraví něčím takovým jako je mít svou jedinečnou vůni, která by vás vystihla.Ten nápad se mi nesmírně líbí! Je to totiž něco, po čem jsem tajně toužila a netušila jsem, že by se mi mohl tento sen kdy vyplnit. Ale Vesmír už je takový.

A těžko bylo vybírat. Vůní nesmírné množství a každá byla nejen příjemná, ale třeba i léčivá pro jednotlivé zdravotní záležitosti...však sami nahlédněte a zkuste vybrat! Stačí si otevřít webové stránky

 https://bewit.love/?i=13zy1q023&fbclid=IwAR3YUdOojWSfYgbv9vMvlmWMeAIjwG88jjSf-YQZU-tlVarpUiZLzDhCJhE

Až bude PARFÉM ELLI hotov, dám vám vědět!

Vaše Elli.

11. října 2018

Nově jsem si založila internetový obchůdek. Spíše pro radost než pro obchodování. Spolu s mou dcerou, která studuje výtvarnictví. Nazvaly jsme jej U dvou děvuch , jsme totiž děvuchy z Podbeskydí  a zdejší příroda nás nabíjí a inspiruje k mnohému tvoření. A to ke tvoření především v přírodním stylu. Naše radostné tvoření,(u dcery Mary to je především kresba), bude neustále přibývat a vy se můžete, když už ne výrobky koupit, alespoň pokochat  těmito dílky. Tohle krásné logo našeho obchůdku vytvořila má šikovná, umělecky založená dcera Mary, nám se moc líbí ! Tvořit je tak báječné!

Je to už dávno, kdy jsem byla v angažmá v divadle v Opavě a poté v divadle v Českém Těšíně,ale ráda na ty roky vzpomínám...Ale ještě za studií na ostravské konzervatoři si mne vybral režisér Jaromil Jireš do svého filmu Katapult s Jiřím Bartoškou v hlavní roli. Byl to skvělý neobyčejný zážitek! A potom režisér Juraj Hertz mně obsadil do...

Milé ženy, bez těla není nic. Je to chrám naší duše. Nelze bez něj vnímat, cítit, prožívat. Pouze s tělem můžeme prožívat svoje emoce, chutě, vůně, doteky, krásu, sexualitu. Proto je nutné o tento chrám pečovat a dopřávat mu tu nejlepší péči, které jsme schopny. Ve výživě, sportu, masážích, dotecích.

Pokud toužíte si užít masáž šíje, obličeje a hlavy bez výkladu karet, mám pro vás připravenu i tuto možnost. Přijďte si takto odpočinout do mého lehátka v altánku!

Karetní výklady chci propojit s relaxační masáží obličeje, hlavy a šíje. Jedná se spíše o požitkovou velmi příjemnou uvolňující masáž. Totiž když se tělo uvolní, uvolní se a otevře se i naše mysl a intuice. Tato letní prázdninová nabídka výkladů karet s masážemi bude o to příjemnější, že se může konat na zahradě, v mém krásném altánku, nabitém...

Ano, také je možno přijít na samotný výklad karet. Tady se musím omluvit, výklady karet už asi 4 roky nedělám.