NOVINKY

11. října 2018

S kamarádkou Ivankou jsme si v nedávné době založily internetový obchůdek. Spíše pro radost než pro obchodování. Nazvaly jsme jej U dvou děvuch , jsme totiž děvuchy z Podbeskydí  a zdejší příroda nás nabíjí a inspiruje k mnohému tvoření. A to ke tvoření především v přírodním stylu. Naše radostné tvoření bude neustále přibývat a vy se můžete, když už ne výrobky koupit, alespoň pokochat  těmi dílky. Tohle krásné logo našeho obchůdku vytvořila má šikovná, umělecky založená dcera Mary, nám se moc líbí ! Tvořit je tak báječné!

Je to už dávno, kdy jsem byla v angažmá v divadle v Opavě a poté v divadle v Českém Těšíně,ale ráda na ty roky vzpomínám...Ale ještě za studií na ostravské konzervatoři si mne vybral režisér Jaromil Jireš do svého filmu Katapult s Jiřím Bartoškou v hlavní roli. Byl to skvělý neobyčejný zážitek! A potom režisér Juraj Hertz mně obsadil do...

Milé ženy, bez těla není nic. Je to chrám naší duše. Nelze bez něj vnímat, cítit, prožívat. Pouze s tělem můžeme prožívat svoje emoce, chutě, vůně, doteky, krásu, sexualitu. Proto je nutné o tento chrám pečovat a dopřávat mu tu nejlepší péči, které jsme schopny. Ve výživě, sportu, masážích, dotecích.

Pokud toužíte si užít masáž šíje, obličeje a hlavy bez výkladu karet, mám pro vás připravenu i tuto možnost. Přijďte si takto odpočinout do mého lehátka v altánku!

Karetní výklady chci propojit s relaxační masáží obličeje, hlavy a šíje. Jedná se spíše o požitkovou velmi příjemnou uvolňující masáž. Totiž když se tělo uvolní, uvolní se a otevře se i naše mysl a intuice. Tato letní prázdninová nabídka výkladů karet s masážemi bude o to příjemnější, že se může konat na zahradě, v mém krásném altánku, nabitém...